Trytom STUDIO powstało w 2009 roku, aby wypełnić lukę w usługach realizatorskich i umożliwić nagrania wszystkim tym, którzy mają co nagrać. 

 

Charakteryzuje nas - oprócz profesjonalizmu - życzliwe podejście i zrozumienie, że sam fakt nagrywania jest stresujący. Minimalizujemy ten stan przyjazną atmosferą oraz przytulnym anturażem.

 

Najważniejsi są jednak ludzie. Nasza ekipa składa się z zawodowców ze sporym doświadczeniem oraz umiejętnościami. Nie tylko biernie rejestrują Waszą pracę, ale zrobią dosłownie wszystko, abyście byli zadowoleni i czuli się komfortowo. 

 

Warto zauważyć, że akustyka Studia Trytom opiera się na projekcie opracowanym przez specjalistę akustyki dr Krzysztofa Leo i arch. Dominikę Wróblewską. 

 

Najważniejszy jednak jest klimat, jaki u nas znajdziesz. Bo on wpłynie na końcowy efekt naszej współpracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz dokonaniami w pozostałych zakładkach menu!

Tomasz Trymbulak – z multimediami związany od wielu lat. W przeszłości zajmował się tworzeniem stron internetowych, grafiki na potrzeby www, a obecnie głównie zagadnieniami związanymi z przygotowywaniem materiałów filmowych na potrzeby telewizji oraz internetu. Zajmował się m.in. filmowaniem oraz montażem kilkudziesięciu odcinków programów kulinarnych „Atelier Smaku” na potrzeby programów tematycznych Canal+ - „Kuchnia+” oraz „Domo”.

 

Od kilku lat jako współtwórca studia animacji TiK tworzy krótkie formy filmowe w technice poklatkowej, między innymi teledysk do solowej płyty Grzegorza Skawińskiego „Me & my guitar”.

 

Wychodząc z założenia, że praca powinna być równocześnie pasją oraz kochając od zawsze muzykę, zdecydował się na stworzenie studia, które ma pomóc każdemu, kto ma pomysł na nagranie czegokolwiek. Otaczając się od zawsze ludźmi, z którymi pracuje się w przyjaznej i przyjacielskiej atmosferze, stara się zapewnić taką samą atmosferę w swoim studio.

Grzegorz Łapiński - Producent muzyczny oraz kompozytor muzyki filmowej i teatralnej. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku a także Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Laureat licznych nagród muzycznych oraz półfinalista międzynarodowego konkursu muzyki filmowej „Cine Film Scoring Competition 2014” w Waszyngtonie.

 

W latach 2010-2014 saksofonista zespołu Enej. Ponadto współpracował z Teatrem Muzycznym w Gdyni, Orkiestrą Symfoników Gdańskich, Filharmonią Bałtycką, Filharmonią Warmińsko-Mazurską, Baltic Clarinet Quartet, teatrem Śląskim w Katowicach oraz teatrem Collegium Nobilium w Warszawie.

 

Posiada bardzo duże doświadczenie w pracy w studiu jako realizator dźwięku jak też jako muzyk sesyjny. Obecnie skupia się głównie na produkcji muzycznej oraz na szerokorozumianej muzyce elektronicznej.

Patrycja Dresler - Skonczyla studia na Uniwersytecie im Adama Mickiewicza na kierunku Reżyseria Dźwięku. Po ukonczeniu studiów pracowała w klubie muzycznym Alligator w Poznaniu, gdzie zajmowała się naglasnianiem koncertów. Brała udział w organizacji imprez muzycznych m. in. WOŚP,  koncertów w klubach oraz plenerów. Ukończyła również I st. szkoły muzycznej w klasie fagotu.